Chemia motoryzacyjna firmy K2

Aukcja dotyczy zimowego dodatku do paliwa DFA-39 firmy K2
DFA-39 to dodatek do paliwa, który zapobiega wytrącaniu się pafainy.

Pojemność opakowania - 500 ml.

Przeciwdziała wytrącaniu się kryształków parafiny i blokowaniu filtra paliwa w temperaturze do -39°C. .
Specjalny pakiet inhibitorów czyści układ paliwowy, utrzymuje w czystości wtryskiwacze, smaruję pompę paliwa oraz zapobiega korozji poszczególnych elementów układu.
Podnosi sprawność pracy silnka zwiększając liczbę cetanową oleju napędowego, co zapewnia pewny start silnika diesla w trudnych warunkach pogodowych zimą.

Sposób użycia zalecany przez producenta: Przed użyciem wstrząsnąć. Stosować prewencyjnie zanim w paliwie wytrąci się parafina, przed tankowaniem zbiornika w stosunku 0,5 litra DFA-39 na 600 litrów ON. W przypadku stosowania letniego paliwa poleca się zwiększenie dawki w stosunku 0,5 litra DFA-39 na 300 litrów ON..


Firma K2 to polska firma produkująca bardzo szeroki asortyment chemi motoryzacyjnej i auto kosmetyków. Jakość produktów została wielokrotnie doceniona. W roku 2006, 2007, 2008 i 2009 marka K2 została nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta. w 2006 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, dotyczący produkcji i sprzedaży. Mając wzgląd na ochronę środowiska naturalnego w 2009 roku wdrożony został System Zarządzania Jakością ISO 14001:2004. Produkty K2 są podzielone na grupy: Perfekt kosmetyki do karoserii, Bond do wszelkich napraw i sytuacji awaryjnych, Turbo płyny i oleje do wszystkich układów wewnątrz samochodu, Vinci zapachy samochodowe, 007 wielozadaniowy preparat. Każdy nawet wybredny klient znajdzie jakiś produkt dla siebie, zapraszmy na aukcje!!


Zdjęcia i opisy są własnością firmy Moto-Gum. Kopiowanie zabronione.
szukaj w/g asortymentu
Sklep Motoryzacyjny Warszawa
szukaj w/g marki
Sklep Motoryzacyjny Warszawa
e mail:moto.sklep@poczta.fm