Chemia motoryzacyjna firmy K2

Aukcja dotyczy preparatu przeciw parowaniu szyb Fox firmy K2
Fox anti-fog skuteczny środek zapobiegający parowaniu szyb.

Pojemność opakowania - 200 ml

Pianka przeciwko parowaniu szyb. Działa natychmiast, po zastosowaniu tworzy specjalną powłokę ochronną, która zabezpiecza przed ponownym zaparowaniem szyb samochodowych. Nie pozostawia osadów.

Sposób użycia zalecany przez producenta: Przed użyciem preparatu umyć i wysuszyć szyby. Wstrząsnąć pojemnikiem i równomiernie spryskać szyby. Po chwili ponownie osuszyć szyby czystą ścierką.


  dobrej jakości  

Firma K2 to polska firma produkująca bardzo szeroki asortyment chemii motoryzacyjnej i auto kosmetyków. Jakość produktów została wielokrotnie doceniona. W roku 2006, 2007, 2008 i 2009 marka K2 została nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta. w 2006 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, dotyczący produkcji i sprzedaży. Mając wzgląd na ochronę środowiska naturalnego w 2009 roku wdrożony został System Zarządzania Jakością ISO 14001:2004. Produkty K2 są podzielone na grupy: Perfekt kosmetyki do karoserii, Bond do wszelkich napraw i sytuacji awaryjnych, Turbo płyny i oleje do wszystkich układów wewnątrz samochodu, Vinci zapachy samochodowe, 007 wielozadaniowy preparat.


Zdjęcia i opisy są własnością firmy Moto-Gum. Kopiowanie zabronione.
szukaj w/g asortymentu
Sklep Motoryzacyjny Warszawa
szukaj w/g marki
Sklep Motoryzacyjny Warszawa
e mail:moto.sklep@poczta.fm