Chemia motoryzacyjna firmy K2

Aukcja dotyczy pasty woskowej Tempo firmy K2
Tempo to pasta woskowa lekko ścierna do karoserii.

Pojemność opakowania - 120 g

Usuwa nawet najdrobniejsze zarysowania i sprawia, dzięki czemu lakier jest o 25 % gładszy (badania przeprowadzone przy pomocy wielofunkcyjnego urządzenia MarSurf PS1, mierzy m.in. średnią arytmetyczną chropowatości, średnią wysokość nierówności). Podczas usuwania wierzchniej warstwy lakieru, nie powoduje drobnych zarysowań, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie o 10 % wyższego połysku (pomiar uzyskany przy pomocy połyskomierza Elcometer 401). Usuwa zwietrzały lakier, plamy olejowe, asfalt i resztki po owadach. Przywraca pierwotny kolor i blask lakieru. Nadaje się do wszystkich typów lakierów, także metalizowanych.
Posiada doskonałą recepturę, poprzez zastosowanie nanotechnologii, dzięki której drobinki pasty Tempo mają nanowielkość , co sprawia, że nakłada się on szybko i bez trudu, zarówno maszynowo, jak i ręcznie

Sposób użycia zalecany przez producenta: Umyć i osuszyć karoserię. Kolistymi ruchami nanieść cienką warstwę K2 TEMPO przy pomocy miękkiej szmatki. Po wyschnięciu (30 sekund) polerować do uzyskania połysku czystą miękką szmatką.


Firma K2 to polska firma produkująca bardzo szeroki asortyment chemii motoryzacyjnej i auto kosmetyków. Jakość produktów została wielokrotnie doceniona. W roku 2006, 2007, 2008 i 2009 marka K2 została nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta. w 2006 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, dotyczący produkcji i sprzedaży. Mając wzgląd na ochronę środowiska naturalnego w 2009 roku wdrożony został System Zarządzania Jakością ISO 14001:2004. Produkty K2 są podzielone na grupy: Perfekt kosmetyki do karoserii, Bond do wszelkich napraw i sytuacji awaryjnych, Turbo płyny i oleje do wszystkich układów wewnątrz samochodu, Vinci zapachy samochodowe, 007 wielozadaniowy preparat. Każdy nawet wybredny klient znajdzie jakiś produkt dla siebie, zapraszamy na aukcje!!
szukaj w/g asortymentu
Sklep Motoryzacyjny Warszawa
szukaj w/g marki
Sklep Motoryzacyjny Warszawa
e mail:moto.sklep@poczta.fm