Chemia motoryzacyjna firmy K2

Aukcja dotyczy samostartu do silnika Super Start firmy K2
Super Start można stosować w zarówno w silnikach benzynowych jak i diesla

Pojemność opakowania - 400 ml

Zawiera eter który pozwala na pewny rozruch silnika przy każdej pogodzie, zwłaszcza w niskiej temperaturze do -54°C. Specjalne mikrocząsteczki w momentach rozruchu smarują wewnętrzne części silnika.

Sposób użycia zalecany przez producenta: Wstrząsnąć, pryskać prosto do gaźnika lub filtra powietrza w krótkich seriach po kilka sekund. Jak najszybciej uruchomić silnik, w silnikach diesla ze świecami żarowymi nie czekać na ich rozgrzanie.


Firma K2 to polska firma produkująca bardzo szeroki asortyment chemi motoryzacyjnej i auto kosmetyków. Jakość produktów została wielokrotnie doceniona. W roku 2006, 2007, 2008 i 2009 marka K2 została nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta. w 2006 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, dotyczący produkcji i sprzedaży. Mając wzgląd na ochronę środowiska naturalnego w 2009 roku wdrożony został System Zarządzania Jakością ISO 14001:2004. Produkty K2 są podzielone na grupy: Perfekt kosmetyki do karoserii, Bond do wszelkich napraw i sytuacji awaryjnych, Turbo płyny i oleje do wszystkich układów wewnątrz samochodu, Vinci zapachy samochodowe, 007 wielozadaniowy preparat. Każdy nawet wybredny klient znajdzie jakiś produkt dla siebie, zapraszmy na aukcje!!Zdjęcia i opisy są własnością firmy Moto-Gum. Kopiowanie zabronione.
szukaj w/g asortymentu
Sklep Motoryzacyjny Warszawa
szukaj w/g marki
Sklep Motoryzacyjny Warszawa
e mail:moto.sklep@poczta.fm